| Miejsce pochodzenia: | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | IC2186 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | Negotiate |
| Szczegóły pakowania: | Przezroczysta folia + gąbka + karton drewniany |
| Czas dostawy: | 35 ~ 45 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Urządzenie do badania zginania kabla elastycznego pod kątem 90° | Model: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Złóż wniosek o badanie wytrzymałości na zginanie kabla podłączonego za pomocą wtyczki. | Standardy: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Giga: | 6 zestawów | Kąt zginania: | 1~180° (±90°) (regulowane) |
| Szybkość gięcia: | 10 ~ 60 c.pm (regulowane) | Obciążenie: | 50, 100, 200, 300, 500g (po 6 sztuk) |
| Moc: | AC220V lub AC110V | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | IEC884 Maszyna do badania gięcia,Maszyna do testowania gięcia kabli,Maszyna do testowania gięcia sześciu stacji roboczych |
||
| Model | IC2186 |
|---|---|
| Standardy | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig. | 6 zestawów |
| Kąt gięcia | 1~180° (±90°) (regulowalne) |
| Prędkość gięcia | 10~60 c.p.m. (regulowane) |
| Przelicznik | 6 osobnych liczników |
| Obciążenie | 50, 100, 200, 300, 500 g (po 6 sztuk) |
| Waga | 132 kg |
| Wymiar (W*D*H) | 960*530*850 mm |
| Zasilanie | AC220V 3A lub określone przez użytkownika |
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny