| Miejsce pochodzenia: | WYPRODUKOWANO W CHINACH |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | IC2274 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | Negotiate |
| Szczegóły pakowania: | Przezroczysta folia + gąbka + karton drewniany |
| Czas dostawy: | 35 ~ 45 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Tester skrętu kabla robota | Model: | IC2274 |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Automatyczna maszyna do testowania skręcania kabli jest odpowiednia do testów skręcania kabli wieloż | Standardy: | Spełnia normy takie jak China Robot Industry Alliance, CRIA 0003.2-2016 Special Cables for Industria |
| Stacja robocza: | 4 | kąt orsji: | 1 ~ ± 180° / ± 270° / ± 360° (konfigurowalny) |
| Prędkość testowa: | 1 ~ 30 cykli/min (regulowane) | Moc: | AC220V lub AC120V |
| Gwarancja: | 1 rok | ||
| Podkreślić: | Robotic Cable Torsion Test Machine,Flexible Cable Torsion Tester,CRIA Standard Cable Testing Machine |
||
| Item | Specification |
|---|---|
| Test Station | 4 stations (Customizable) |
| Sample Diameter | 3~15mm (Customizable) |
| Specimen Test Length | 500~1000mm (Customizable) |
| Sample Torsion Speed | 1~30 cycles/min (Adjustable) |
| Torsion Angle | 1~±180° /±270° / ±360° (Customizable) |
| Control Method | Touch screen control |
| Counting Digits | 0-99999999 cycles |
| Motor | Servo motor (Japan) |
| Machine Weight | Approx. 400 Kg |
| Working Power Supply | AC220V, 50Hz ; AC120V, 60Hz (specifiable) |
| Equipment Power | 1.8KW |
| Equipment Dimensions | W1700*D740*H1700mm |
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny