| Miejsce pochodzenia: | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | IC2186 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | Negotiate |
| Szczegóły pakowania: | Przezroczysta folia + gąbka + karton drewniany |
| Czas dostawy: | 35 ~ 45 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Elastyczna maszyna do testowania zginania kabli | Model: | IC2186 |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Złóż wniosek o badanie wytrzymałości na zginanie kabla podłączonego za pomocą wtyczki. | Standardy: | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Giga: | 6 zestawów | Kąt zginania: | 1~180° (±90°) (regulowane) |
| Szybkość gięcia: | 10 ~ 60 c.pm (regulowane) | Obciążenie: | 50, 100, 200, 300, 500g (po 6 sztuk) |
| Moc: | AC220V lub AC120V | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Elastyczna maszyna do testowania zginania kabli,Maszyna do testowania zginania elastycznych kabli,Sprzęt do testowania zginania elastycznych kabli |
||
Ten elastyczny sprzęt do badań gięcia kabli posiada regulowane kąty gięcia od 1° do 180° i jest zgodny z normami IEC 60884-1.Wyposażenie do urządzeń do pomiaru węgla, ta maszyna ocenia trwałość kabla przez symulację rzeczywistych warunków gięcia.
Model:IC2186
Maszyna do testowania gięcia elastycznych kabli IEC 60884-1:2022 została zaprojektowana do kompleksowego badania wytrzymałości gięcia kabli podłączonych do wtyczek, zapewniając niezawodną wydajność i dokładne wyniki.
Ta maszyna badawcza wykonuje badania wytrzymałości na gięcie kabli podłączonych z wtyczkami.Jig następnie huśta się w prawo i w lewo pod ustawionym kątemPo zakończeniu wymaganych cykli obrotowych badanie automatycznie zatrzymuje się w celu kontroli kabla.maszyna liczy cykle obrotowe aż do awarii kabla i automatycznie zatrzymuje się, gdy kabel się zerwie i odłączy się od prądu.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Model | IC2186 |
| Standardy | GB2099-2008, IEC 60884-1:2022 |
| Jig. | 6 zestawów |
| Kąt gięcia | 1~180° (±90°) regulowane |
| Prędkość gięcia | 10~60 c.p.m. regulowane |
| Przelicznik | 6 osobnych liczników |
| Obciążenie | 50, 100, 200, 300, 500 g (po 6 sztuk) |
| Waga | 132 kg |
| Wymiar (W*D*H) | 960*530*850 mm |
| Zasilanie | AC220V 3A lub określone przez użytkownika |
Opakowanie produktu:Maszyna do testowania gięcia elastycznych kabli jest bezpiecznie zapakowana w drewnianą skrzynkę, aby zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.Skrzynka jest zamknięta i oznaczona informacjami o produkcie w celu łatwej identyfikacji.
Wysyłka:Przesyłki są obsługiwane przez wiarygodne i doświadczone firmy żeglugowe.Klienci otrzymują informacje o śledzeniu w celu monitorowania stanu przesyłki.
Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży, aby uzyskać spersonalizowane rekomendacje produktów w oparciu o specyficzne wymagania testowe.
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny