| Miejsce pochodzenia: | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | C5092 |
| Minimalne zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły pakowania: | Sprzęt do testowania cyklu kablowego: Standardowa drewniana skrzynka eksportowa z instrukcją obsługi |
| Czas dostawy: | Maszyna do testowania cyklu gięcia kabli: wysyłana w ciągu 15 dni po dokonaniu płatności |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 200 zestawów miesięcznie |
| Kwota testowa: | 2 szt | Prędkość testowa: | 10 ~ 60 obr./min ± 2 cpm (częsty użytkownik 13 obr./min) |
|---|---|---|---|
| Zakres kątów: | 90° | Minimalny kąt wyświetlania: | ±1° |
| Średnica płyty obrotowej: | 275 mm | Wymiar: | 1280x724x1320mm |
| waga: | 350 kg | Zasilanie: | AC220V 50Hz 5A lub określone przez użytkownika |
| Podkreślić: | Maszyna do testowania cyklu zginania AC220V,maszyna do testowania cyklu wahań drutu,maszyna do testowania zginania 275 mm |
||
Model: C5092
Przeznaczenie:
Maszyna do testowania cykli zginania kabli jest odpowiednia do testowania zginania wielożyłowych kabli, kabli komunikacyjnych, kabli słuchawkowych itp. Metoda testowania odporności kabli na zginanie polega na zwarciu jednego końca kabla i zamocowaniu tego końca na obrotowej płycie, a następnie obciążeniu kabla ciężarem i wykonaniu obrotów w lewo i w prawo, aby sprawdzić, czy kabel przewodzi po pewnej liczbie cykli testowych i ocenić jakość kabla.
Normy testowe:
![]()
Testowanie cykli zginania kabli
Specyfikacja:
| Produkty | Maszyna do testowania obracania kabli w lewo i w prawo |
| Model | C5092 |
| Ilość testów | 2 szt. |
| Prędkość testu | 10~60 obr./min ± 2 obr./min (Często używane 13 obr./min) |
| Zakres kąta | 0~90° / 180° (Jeden cykl to od lewej do prawej i z powrotem do lewej.) |
| Min. kąt wyświetlania | ±1° |
| Cykle testowe | 1~999 999 razy |
| Średnica koła prowadzącego | Ø26, 38, 50, 62, 74, 86, 98, 110, 122 (wymienne) 4 zestawy |
| Średnica płyty obrotowej | 275 mm |
| Ciężarki | 100g, 200g, 500g, 1000g 2 zestawy |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 1280x724x1320 mm |
| Waga | 350 kg |
| Zasilanie | AC220V 50Hz 5A lub określone przez użytkownika |
Zdjęcie:
![]()
![]()
Serwis:
Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.
Kontakt: Amy Lin
E-mail: Amy.lin@infinity-machine.com
Tel/wechat/whatsapp: +86 189 2293 3631
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny