| Miejsce pochodzenia: | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | IC2095 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | Negotiate |
| Szczegóły pakowania: | Przezroczysta folia + gąbka + karton drewniany |
| Czas dostawy: | 20-30 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 200 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Maszyna do testowania wychylenia drutu z pięcioma stacjami | Aplikacja: | Sprzęt nadaje się do kabli wielojadrowych, kabli komunikacyjnych, kabli słuchawkowych, kabli płaskic |
|---|---|---|---|
| Funkcja: | Dzięki japońskiemu napędowi serwosilnika AC precyzyjne pozycjonowanie jest dokładne, niski poziom ha | Standard: | Próba zginania GBT 5023.2 |
| Model produktu: | IC2095 | Prędkość testowa: | 6~420 ± 25 Rad/s (regulowane) |
| Zakres kąta testowego: | 0~±180° | system sterowania: | Ekran dotykowy + sterownik PLC |
| Moc: | Elektroniczny | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | Maszyna do testowania odporności na gięcie drutu,Maszyna do badania odporności na gięcie drutu,Maszyna do badań gięcia pięciu stacji |
||
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model produktu | IC2095 |
| Jednoczesne próbki testowe | 5 sztuk |
| System sterowania | Ekran dotykowy + PLC |
| System napędowy | Serwo silnik japoński |
| Prędkość badania | 6~420 ± 25 rad/s (regulowane) |
| Czas przyspieszania/spóźnienia silnika | < 45 ms |
| Zakres kąta badania | 0°±180° |
| Minimalny kąt wyświetlania | 1° |
| Zakres cyklu badania | 1 ~ 999,999 razy |
| Czas pobytu partii | 1 ~ 10 minut |
| Członek Reakcji | R1.5,2,2.5,3,3.5,4,4.5,5,5.5,6 mm (określ w czasie zamówienia) |
| Średnica tarczy obrotowej | 160 mm |
| Opcje wagi | 50 g, 100 g, 150 g, 250 g, 300 g |
| Wymiary hosta | W380 x D460 x H940 mm |
| Waga gospodarza | Około 150 kg |
| Zasilanie | AC220V 50Hz 10A |
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny