| Miejsce pochodzenia: | Wyprodukowano w Chinach |
| Nazwa handlowa: | Infinity Machine Inc. |
| Orzecznictwo: | ISO |
| Numer modelu: | C5092 |
| Minimalne zamówienie: | 1 |
|---|---|
| Cena: | Negotiate |
| Szczegóły pakowania: | Przezroczysta folia + gąbka + karton drewniany |
| Czas dostawy: | 35-40 dni po potwierdzeniu zamówienia |
| Zasady płatności: | T/T |
| Możliwość Supply: | 50 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Maszyna do badania zmęczenia cyklicznego zginania kabli | Model: | C5092 |
|---|---|---|---|
| Aplikacja: | Kable cykliczne maszyny do testowania zginania kabli nadają się do testów zginania kabla wielożyłowe | norma testowa: | SFF 8417 Procedura testu cyklu elastycznego kabla wielożyłowego, |
| Kwota testowa: | 2 szt | Prędkość testowa: | 10 ~ 60 obr./min ± 2 cpm (częsty użytkownik 13 obr./min) |
| Zakres kątów: | ±90° / 0°~180° | Cykl badania: | 1 ¢999,999 razy |
| Moc: | Jednofazowe AC220V lub 120V±10%, 50/60Hz | Gwarancja: | 1 rok |
| Podkreślić: | tester zmęczeniowy zginania kabli samochodowych,tester zginania cyklicznego ISO 19642-2,maszyna do badania cyklicznego zginania kabli |
||
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | C5092 |
| Ilość badania | 2 PCS |
| Prędkość badania | 10~60 obr./min±2 cpm (częsty użytkownik 13 obr./min) |
| Zakres kąta | 90° |
| Min kąt wyświetlania | ±1° |
| Cykle badań | 1 ¢ 999,999 razy |
| Promień koła przewodnika | R13, R19, R25, R37, R55, R69, R82, R107 (zmienna) 4 zestawy |
| Średnica płyty obrotowej | 275 mm |
| Waga | 100 g, 200 g, 500 g, 1000 g (lub na zamówienie) |
| Wymiar (W × D × H) | 1280 × 724 × 1320 mm |
| Waga | 350 kg |
| Zasilanie | Jednopasowe AC220V / AC120V 50/60Hz 5A lub określone przez użytkownika |
Osoba kontaktowa: Ms. Amy Lin
Tel: +8613534323463
Faks: 86-0769-83428065
Adres: Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny
Adres fabryczne:Nr 103 Budynek 4, Furong Industrial Center, Wangniudun Town, 523200, Dongguan City, Chiny